Charytatywna Gala SFINKSY 2019

//Charytatywna Gala SFINKSY 2019

Charytatywna Gala SFINKSY 2019

 

W ubiegłym tygodniu w Warszawie odbyła się Charytatywna Gala SFINKSY 2019, podczas której miał miejsce finał I edycji plebiscytu na najlepsze produkty dla kotów– SFINKSY.

Pomysłodawcą, a jednocześnie organizatorką tego przedsięwzięcia jest wydawca magazynu „Trzy koty” Nina Gowin. Z uwagi na coraz większą świadomość właścicieli kotów odnośnie opieki nad nimi i ich pielęgnacji, na rynku stale pojawiają się nowe produktyw tej dziedzinie. Wiadomo, że każdy producent stara się sprostać oczekiwaniom właścicieli i wymaganiom naszych pupili, dlatego nasunęło się pytanie: „Który produkt jest najlepszy?” Tak oto powstała inicjatywa organizacji plebiscytu SFINKSY, którego celem było wybranie najlepszych producentów oraz ich produktów dla kotów.

W plebiscycie wyróżniono 12 kategorii, jednak Kapituła przyznała również nagrody specjalne. Wśród wspierających to przedsięwzięcie nie zabrakło Browaru Czarny Kot, a nasz dyrektor zarządzający – Michał Fijałkowski miał przyjemność wręczyć jedną z nagród.
Na wydarzenie licznie przybyli przedstawiciele firm z branży felinologicznej oraz laureaci plebiscytu Sfinksy. Pojawili się również celebryci, a jednocześnie wielcy miłośnicy kotów: Majka Jeżowska, „Cayra” Edyta Przytulska, Jesika, szablistka Angelika Wątor oraz Dagmara Chmielecka.
Szczególnym gościem Gali była Fundacja „Ja pacze sercem”, której przekazano pozyskane od sponsorów oraz z loterii fantowej środki zarówno finansowe, jak i rzeczowe.

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy wesprzeć tak wspaniałe przedsięwzięcie i umilić gościom ten wyjątkowy wieczór 🙂

 

2019-03-26T10:34:24+00:00